تجهیزات مراکز داده

شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه در راستای این موضوع اقدام به فروش تجهیزات مختلفی در حوزه پسیو مراکز داده نموده است
این تجهیزات عبارتند از :
۱٫ کابلهای ساخت یافته هلوکیبل آلمان
• تجهیزات Pre-assembled
• تجهیزات MPO/MTP

تجهیزات نظارت تصویری

شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه در راستای این موضوع اقدام به فروش تجهیزات مختلفی در حوزه پسیو مراکز داده نموده است
این تجهیزات عبارتند از :
۱٫ دوربین های مدار بسته هوشمند Umbo
۲٫ دوربین مدار بسته پاناسونیک
۳٫ سیستم های ذخیره سازی تصاویر پاناسونیک

تجهیزات اعلان و اطفا حریق

سیستم اعلام حریق و یا یک سیستم فعال کننده ی فرمان های اطفای حریق، خود می بایست از کابل کشی مناسبی برخوردار باشد تا حریق در عملکرد آن اختلالی ایجاد نکند. جدای از استفاده از داکت ها و لوله های مناسب برای کابل کشی انتخاب نوع کابل مناسب چه از لحاظ سایز (در فواصل طولانی) و چه از لحاظ نوع پوشش بسیار مهم است. شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه نماینده انحصاری کابلهای۲MKablo  ترکیه می باشد.

تجهیزات شبکه و زیرساخت

با توجه به اهمیت زیرساخت شبکه های کامپیوتری و همچنین تجهیزات بکار گرفته شده این شرکت با سابقه طولانی در راه اندازی شبکه های پسیو ادارات و بانک ها و آشنایی با انواع برندهای پسیو در ایجاد بستر مناسب و استاندارد با بکارگیری از متخصصین خود در زمینه های مشاوره ، طراحی ، بررسی و شناخت نیازهای سازمان و انتخاب تجهیزات و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری فعالیت می نماید.شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه به دلیل ارتباط روزانه خود با رنج وسیعی از تجهیزات شبکه، زیرساخت و مخابراتی و کار تخصصی، فنی و پشتیبانی بر روی این نوع تجهیزات، کارفرمایان و مصرف کنندگان را ترغیب می نماید تا برای انتخاب و خرید تجهیزات شبکه مصرفی خود با قیمت مناسب و کارائی لازم از شرکت پارسیان شبکه خرید نمایند. کلیه تجهیزات شبکه توصیه شده قبلا از سوی همکاران ما تست شده و در پروژه های مختلف مورد استفاده و ارزیابی قرار گرفته است.

تجهیزات صنعتی، کنترل و ابزار دقیق

طیف گسترده ای از تجهیزات و کابلهای صنعتی شامل محصولاتی مانند کابلهای کنترل ، کامپیوترهای بدون فن، مانیتورهای لمسی صنعتی و …. به عنوان تجهیزات صنعتی و ابزار دقیق در شرکت پارسیان شبکه ارائه شده است.شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه در راستای تکمیل محصولات خود در بازار وسیع صنعت و تجهیزات خاص اقدام به فروش تجهیزات مختلفی در این حوزه نموده است:

۱ – کابلهای هلوکیبل آلمان

۲ – کابلهای صنعتی

۳ – کابلهای مدیا

۴ – کابلهای انرژی های تجدید پذیر

تجهیزات صنعتی Vecow

۱ – مادربوردهای صنعتی

۲ – کامپیوترهای بدون فن صنعتی

۳ – مانیتورها و کامپیوترهای لمسی صنعتی