تجهیزات هایکویژن( Hikvision )

تجهیزات هایکویژن( Hikvision )

هایک ویژن در نوامبر سال 2001 با 49 درصد سرمایه خارجی تاسیس شد. این شرکت بطور رسمی در 28 می سال 2010 با یک هیئت تجاری کوچک و متوسط در شنزن چین ثبت شد.هایک ویژن یکی از تولیدکنندگان عمده محصولات نظارت تصویری در جهان است. این کمپانی، از قوی ترین تیم R&D (تحقیق و توسعه) که بطور متوسط سالیانه در حدود 8 درصد از سود خود را به این بخش اختصاص می دهد، و جدیدترین تکنولوژی ها برای طراحی، تولید و توسعه مبتکرانه دوربین های مداربسته و سایر محصولات نظارتی استفاده می کند.
محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته تحت شبکه، دوربین های مدار بسته آنالوگ، دوریبن های مدار بسته HD، دستگاه NVR و دستگاه DVR، نرم افزارهای مدیریت تصویر، سیستم های اعلان خطر و کنترل دسترسی، Encoder (رمزگذار)، Decoder (رمزگشا) و سایر تجهیزات امنیتی می‌باشد، که بعلت تنوع زیاد، نیاز کلیه بازارهای صنعتی از جمله: خرده فروشان، بانک ها و موسسات مالی، حمل و نقل، آموزش و پرورش، مراکز دولتی و تجاری و املاک را برآورده می سازد.هایک ویژن در 16 سپتامبر 2016، با بیش از 20 بیلیون دلار سرمایه تجاری، بیش از 18000 کارمند و جمعا 40 شعبه، بخش عظیمی از سهم بازار در این صنعت را به خود اختصاص داده است.

در حال حاضر شرکت پارسیان شبکه در پروژه های مختلف طیف گسترده ای از محصولات تجهیزات هایکویژن( Hikvision ) را مورد استفاده قرار میدهد. (مشاهده رزومه )

انتخاب درست اولین قدم از یک خرید هوشمندانه است ، برای بهترین انتخاب کارشناسان فنی پارسیان شبکه در کنار شما هستند. شما میتوانید پیش از خرید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان فنی پارسیان استفاده کنید .

تلفن های واحد فنی :  ۲۲۸۸۴۲۶۲ ، ۲۲۸۸۳۳۳۷

خانه درباره ماتماس با ما