تجهیزات نظارت تصویری ویوتک (VIVOTEK)

شرکت VIVOTEK ، پيشرو در ارائه راهکاري نظارتي تحت شبکه در جهان به تازگي پنج دوربين جديد خود را با قابليت H.265/HEVC به سري محصولات خود اضافه نموده است. با تعبيه نرم افزار ضد نفوذ شرکت Trend Micro بر روي اين سري جديد دوربينها، آنها به شکلي قدرتمندبه شناسايي خودکار حملات سايبري نموده و با مسدود نمودن رويدادهاي مشکوک مانع ورود آنها مي شوند که اين امر سطح بالايي از امنيت شبکه را به کاربران ارائه مي دهد.

همچنين اين دوربينهاي جديد H.265 مجهز به نسل جديدي از تکنولوژي با عنوان smart stream III و SNVII مي باشند که به دوربينها امکان بهينه سازي همزمان پهناي باند و بازدهي ذخيره سازي تا 90 درصد را در حين تضمين امنيت و ايمني مي دهد.هم‌اکنون فرمت H265 تبدیل به برگ برنده کمپانی‌ها برای تصاحب بازار دوربین‌های تحت‌شبکه خصوصا محصولات ۴K شده است.
کمپانی‌هایی مانند داهوا و زاویو در سبد محصولات خود چند نمونه از این دوربین‌ها دارند.

تجهیزات نظارت تصویری ویوتک (VIVOTEK)
ویوتک نیز بعنوان نوزدهمین برند رده‌بندی جهانی و یکی از سردمداران سیستم‌های نظارتی تحت‌شبکه، اقدام به استفاده از این کُدِک در دوربین‌های رده متوسط ۳ و ۵ مگاپیکسلی خود نموده که بی‌شک باعث خشنودی مشتریان و علاقمندان خواهد شد.

به گفته ویوتک، تلفیق فناوری انحصاری اسمارت استریم۲ (Smart StreamII) با فرمت فشرده‌ساز H.265 باعث صرفه‌جویی ۸۰ درصدی در پهنای باند مصرفی شده است.
دوربین‌های V-Pro H.265 ویوتک در انواع صنعتی (باکس)، دام و بولت به همراه فناوری‌هایی نظیر WDR Pro و SNV (سوپر نایت ویژن)، Snapshot Focus Functions و پورت اترنت گیگابایتی عرضه شده‌اند.
مدل‌های دام و بولت علاوه بر قابلیت‌هایی فوق، امکان استفاده در محیط‌های سخت و خشن و دماهای نامتعارف از منفی۵۰ تا مثبت۵۰ درجه را دارا می‌باشند.

در حال حاضر شرکت پارسیان شبکه یکی از ارائه‌دهندگان تجهیزات نظارت تصویری ویوتک (VIVOTEK) میباشد که در پروژه‌های خود نیز از این تجهیزات استفاده نموده است. (مشاهده رزومه)

انتخاب درست اولین قدم از یک خرید هوشمندانه است ، برای بهترین انتخاب کارشناسان فنی پارسیان شبکه در کنار شما هستند. شما میتوانید پیش از خرید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان فنی پارسیان استفاده کنید . تلفن های واحد فنی :  ۲۲۸۸۴۲۶۲ ، ۲۲۸۸۳۳۳۷

خانه درباره ماتماس با ما