تجهیزات نظارت تصویری ویوتک (VIVOTEK)

شرکت VIVOTEK ، پیشرو در ارائه راهکاری نظارتی تحت شبکه در جهان به تازگی پنج دوربین جدید خود را با قابلیت H.265/HEVC به سری محصولات خود اضافه نموده است. با تعبیه نرم افزار ضد نفوذ شرکت Trend Micro بر روی این سری جدید دوربینها، آنها به شکلی قدرتمندبه شناسایی خودکار حملات سایبری نموده و با مسدود نمودن رویدادهای مشکوک مانع ورود آنها می شوند که این امر سطح بالایی از امنیت شبکه را به کاربران ارائه می دهد.

همچنین این دوربینهای جدید H.265 مجهز به نسل جدیدی از تکنولوژی با عنوان smart stream III و SNVII می باشند که به دوربینها امکان بهینه سازی همزمان پهنای باند و بازدهی ذخیره سازی تا ۹۰ درصد را در حین تضمین امنیت و ایمنی می دهد.هم‌اکنون فرمت H265 تبدیل به برگ برنده کمپانی‌ها برای تصاحب بازار دوربین‌های تحت‌شبکه خصوصا محصولات ۴K شده است.
کمپانی‌هایی مانند داهوا و زاویو در سبد محصولات خود چند نمونه از این دوربین‌ها دارند.

تجهیزات نظارت تصویری ویوتک (VIVOTEK)
ویوتک نیز بعنوان نوزدهمین برند رده‌بندی جهانی و یکی از سردمداران سیستم‌های نظارتی تحت‌شبکه، اقدام به استفاده از این کُدِک در دوربین‌های رده متوسط ۳ و ۵ مگاپیکسلی خود نموده که بی‌شک باعث خشنودی مشتریان و علاقمندان خواهد شد.

به گفته ویوتک، تلفیق فناوری انحصاری اسمارت استریم۲ (Smart StreamII) با فرمت فشرده‌ساز H.265 باعث صرفه‌جویی ۸۰ درصدی در پهنای باند مصرفی شده است.
دوربین‌های V-Pro H.265 ویوتک در انواع صنعتی (باکس)، دام و بولت به همراه فناوری‌هایی نظیر WDR Pro و SNV (سوپر نایت ویژن)، Snapshot Focus Functions و پورت اترنت گیگابایتی عرضه شده‌اند.
مدل‌های دام و بولت علاوه بر قابلیت‌هایی فوق، امکان استفاده در محیط‌های سخت و خشن و دماهای نامتعارف از منفی۵۰ تا مثبت۵۰ درجه را دارا می‌باشند.

در حال حاضر شرکت پارسیان شبکه یکی از ارائه‌دهندگان تجهیزات نظارت تصویری ویوتک (VIVOTEK) میباشد که در پروژه‌های خود نیز از این تجهیزات استفاده نموده است. (مشاهده رزومه)

انتخاب درست اولین قدم از یک خرید هوشمندانه است ، برای بهترین انتخاب کارشناسان فنی پارسیان شبکه در کنار شما هستند. شما میتوانید پیش از خرید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان فنی پارسیان استفاده کنید . تلفن های واحد فنی :  ۲۲۸۸۴۲۶۲ ، ۲۲۸۸۳۳۳۷