تجهیزات ادین (Odin)

تجهیزات شرکت ادین (Odin)

شرکت پویش رایان تصویر با هدف توسعه و بومی سازی تکنولوژی سیستمهای حفاظت و امنیت الکترونیک  در سال 1384 تاسیس گردید  و پس از پشت سرنهادن فراز و نشیب های بی شمار، به مدد همکاری صمیمانه با مهندسین مجرب  و نخبگان داخلی  ، مفتخر است که توانسته باکسب  پروانه بهره برداری و نشان صنایع نوین از وزارت صنعت، معدن و تجارت نام خود را به عنوان تولید کننده ی سیستم های حفاظتی و امنیتی، درخط تولیدی باظرفیت بالا،   به ثبت برساند. تعهد توام با تخصص پرسنل و مدیران این شرکت باعث رشد روز افزون و ارتقاء سطح علمی واعتبار آن شده تا جاییکه اکنون  توانسته است در زمره یکی از مجهزترین شرکت ها در زمینه تولید سیستم های حفاظتی در کشور قرار گیرد و در آنسوی مرزها نیز  افتخار آفرین باشد. بخش تحقیق و توسعه این شرکت توانسته است تا کنون بیش از صدها محصول سفارشی را برای بانکها ، سایتهای نفت و گاز ، نیروگاهها ، خودروسازها , شرکت دخانیات و…. تولید و موردبهره برداری قراردهد.

تولیدات این شرکت با نام تجاری odin تنـــوع بالایی از محصولات ذیل را دربرمی گیرد.

  • انواع دوربین های مدار بسته آنالوگ و دیجیتال
  • سیستم های ذخیره ساز آنالوگ و دیجیتال(DVR & NVR)
  • دستگاه انتقال سیگنال (مبدل فیبر نوری و مدیاکانورتر)

در حال حاضر شرکت پارسیان شبکه در پروژه های مختلف طیف گسترده ای از تجهیزات شرکت ادین (Odin) استفاده میکند.( مشاهده‌ی رزومه )

انتخاب درست اولین قدم از یک خرید هوشمندانه است ، برای بهترین انتخاب کارشناسان فنی پارسیان شبکه در کنار شما هستند. شما میتوانید پیش از خرید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان فنی پارسیان استفاده کنید .

تلفن های واحد فنی :  ۲۲۸۸۴۲۶۲ ، ۲۲۸۸۳۳۳۷

خانه درباره ماتماس با ما