محصولات و تجهیزات پارسیان شبکه

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

محصولات و تجهیزات پارسیان شبکه

محصولات و تجهیزات پارسیان شبکه

تجهیزات مراکز داده

شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه در راستای این موضوع اقدام به فروش تجهیزات مختلفی در حوزه پسیو مراکز داده نموده است
این تجهیزات عبارتند از :

تجهیزات نظارت تصویری

شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه در راستای این موضوع اقدام به فروش تجهیزات مختلفی در حوزه پسیو مراکز داده نموده است
این تجهیزات عبارتند از :

تجهیزات اعلان و اطفا حریق

سیستم اعلام حریق و یا یک سیستم فعال کننده ی فرمان های اطفای حریق، خود می بایست از کابل کشی مناسبی برخوردار باشد تا حریق در عملکرد آن اختلالی ایجاد نکند. جدای از استفاده از داکت ها و لوله های مناسب برای کابل کشی انتخاب نوع کابل مناسب چه از لحاظ سایز (در فواصل طولانی) و چه از لحاظ نوع پوشش بسیار مهم است. شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه نماینده انحصاری کابلهای ۲MKablo  ترکیه می باشد.

تجهیزات شبکه و زیرساخت

با توجه به اهمیت زیرساخت شبکه های کامپیوتری و همچنین تجهیزات بکار گرفته شده این شرکت با سابقه طولانی در راه اندازی شبکه های پسیو ادارات و بانک ها و آشنایی با انواع برندهای پسیو در ایجاد بستر مناسب و استاندارد با بکارگیری از متخصصین خود در زمینه های مشاوره ، طراحی ، بررسی و شناخت نیازهای سازمان و انتخاب تجهیزات و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری فعالیت می نماید.شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه به دلیل ارتباط روزانه خود با رنج وسیعی از تجهیزات شبکه، زیرساخت و مخابراتی و کار تخصصی، فنی و پشتیبانی بر روی این نوع تجهیزات، کارفرمایان و مصرف کنندگان را ترغیب می نماید تا برای انتخاب و خرید تجهیزات شبکه مصرفی خود با قیمت مناسب و کارائی لازم از شرکت پارسیان شبکه خرید نمایند. کلیه تجهیزات شبکه توصیه شده قبلا از سوی همکاران ما تست شده و در پروژه های مختلف مورد استفاده و ارزیابی قرار گرفته است.

تجهیزات صنعتی، کنترل و ابزار دقیق

طیف گسترده ای از تجهیزات و کابلهای صنعتی شامل محصولاتی مانند کابلهای کنترل ، کامپیوترهای بدون فن، مانیتورهای لمسی صنعتی و …. به عنوان تجهیزات صنعتی و ابزار دقیق در شرکت پارسیان شبکه ارائه شده است.شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه در راستای تکمیل محصولات خود در بازار وسیع صنعت و تجهیزات خاص اقدام به فروش تجهیزات مختلفی در این حوزه نموده است:

۱ – کابلهای هلوکیبل آلمان

۲ – کابلهای صنعتی

۳ – کابلهای مدیا

۴ – کابلهای انرژی های تجدید پذیر

تجهیزات صنعتی Vecow

۱ – مادربوردهای صنعتی

۲ – کامپیوترهای بدون فن صنعتی

۳ – مانیتورها و کامپیوترهای لمسی صنعتی
[/av_textblock]

خانه درباره ماتماس با ما