فقط یک کلیک برای خانه ای هوشمند

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
امروزه افراد برای کنترل خانه خود در سیستم های خانه هوشمند مجبور به استفاده از پنل ها ، کلید های سناریو ، موبایل ها ، کامپیوتر ها ، وب و کلید های سناریو هستند.

برخی نیز مجبور به استفاده از صدا برای کنترل روشنایی و… هستند . ممکن است زبان مادری شما در سیستم این خانه های هوشمند تعریف نشده باشد و یا از پنل کنترلی دور باشید. حمل کلید های سناریو نیز میتواند گاهی بسیار آزار دهنده باشد. برای هر فرمان مجبور هستید قفل گوشی خودتان را باز کنید و یا… امروزه این مشکل به آسانی یک کلیک کردن حل خواهد شد. فقط کافیست از تکنولوژی های جدید پوشیدنی و اتصالی استفاده کنید و دیگر نیازمند استفاده از رابط های کاربری و AI ها نیستید.

You don’t talk to it, you don’t swipe it, you don’t unlock it… just push a button! The Swedish Smart Button is back, perfected.

این کلید ها از تکنولوژی های روز دنیا بهره میبرند و عمر باطری بسیار زیادی دارند . به دلیل استفاده از بلوتوث بسیار منعطف هستند و به آسانی با وسایل دیگر همخوان میشوند.

همچنین کنترلرهای مرکزی آنان نیز بسیار برنامه پذیر هستند و با تمامی سیستم های خانه هوشمند  هماهنگ میشوند و برای استفاده از  این کنترلرها نیازمند استفاده از هاب مرکزی  نیستید.

از کلیک کردن در کنترل چه فرمان هایی میتوان استفاده کرد؟

در نگاهی اولیه از این کلید ها میتوان برای کنترل روشنایی و موسیقی بهره برد. اما استفاده کنندگان توانسته اند هزاران کاربرد دیگر نیز برای این کلید ها یافته و در کنترل های بسیاری از آنها بهره ببرند. به صورت کلی قسمت بسیاری از زندگی ما را روزمرگی فرا میگیرد همانند بیدار شدن هر روزه از خواب و رفتن به محل کار که میتوانید به راحتی حالت های مختلفی از آن را برای بحث خانه هوشمند تعریف کرده و با یک کلیک سناریوی مورد نظر خود را پیاده سازی کنید.

از مزایای استفاده از این کلیک کننده ها میتوان به آسانی درک آنها اشاره کرد چرا که هر فردی با هر میزان از سواد توانایی استفاده از آنان را دارد.

و این امر به دلیلی بدل شده است تا بسیاری از شرکت های بزرگ به استفاده از این تکنولوژی ها روی آورده باشند.
[/av_textblock]

[av_slideshow size=’featured’ animation=’slide’ autoplay=’false’ interval=’5′ control_layout=”]
[av_slide id=’3951′][/av_slide]
[av_slide id=’3952′][/av_slide]
[av_slide id=’3953′][/av_slide]
[av_slide id=’3955′][/av_slide]
[/av_slideshow]

خانه درباره ماتماس با ما