نظارت تصویری

مشاوره ، طراحی و پیاده سازی سامانه های نظارت تصویری

نظارت تصویری امروزه به یکی از صنایع فراگیر و بسیار پیشرفته تبدیل شده است.دوربین های مدار بسته خواه در سیستم های کنترل تردد ، حمل و نقل شهری و یا جمع آوری مدرک برای مراجع قضایی و همچنین جهت برقراری امنیت و آرامش برای افراد جامعه بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. این فناوری در سال های اخیر با گذار از یک سیستم ساده ی آنالوگ و مستقل تبدیل به راهکارهای شبکه ای و دیجیتال شده که در حقیقت صنعت نظارت تصویری را با انقلابی روبرو کرده و طی ان اطلاعات نظارت تصویری به گونه ای دیگر آنالیز ، آرشیو ، توزیع و مدیریت میشوند.
سامانه های هوشمند پارسیان شبکه با استفاده از کارشناسان فنی خود توانسته در تمام زمینه های سیستم های نظارت تصویری پروژه های متعدد بانک ، نظامی ، و…. را با استفاده از تکنولوژی به روز به پایان برساند.
این مجموعه با دارا بودن بخش های مشاوره و طراحی ، تحقیق و توسعه ، نصب و راه اندازی ، پشتیبانی و نگهداری این امکان را دارد تا کلیه نیازهای مشتریان خود را در زمینه تخصص های فوق و همچنین راهکارهای دیگر در زمینه طراحی و اجرای پروژه های نظارت تصویری تامین نماید.

انتخاب درست اولین قدم از یک خرید هوشمندانه است ، برای بهترین انتخاب کارشناسان فنی پارسیان شبکه در کنار شما هستند. شما میتوانید پیش از خرید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان فنی پارسیان استفاده کنید .

تلفن های واحد فنی :  ۲۲۸۸۴۲۶۲ ، ۲۲۸۸۳۳۳۷