خدمات اعلان و اطفاء حریق

 

خدمات اعلان و اطفاء حریق

شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه دارای بیش از ۲۰ پرسنل متخصص با رشته های تحصیلی مدیریت ، برق ، الکترونیک ، عمران ، صنایع و بازرگانی می باشد که تاکنون توانسته با استفاده از پرسنل متخصص و متعهد خود بیش از ۱۰۰ پروژه ملی و بین اللملی را در زمینه خدمات اعلان و اطفاء حریق به مرحله اجرا در آورده و با موفقیت به پایان رساند . ( مشاهده رزومه )

خدمات قابل ارائه توسط دپارتمان اطفا شرکت پارسیان شبکه :

  •  طراحی سیستم اعلام حریق اتوماتیک : متعارف – آدرس پذیر – لیزری – خطی
  • طراحی سیستم اطفاء حریق اتوماتیک : آب – فوم – گازهای ARGON-N2-FM 200- CO2
  • طراحی سیستم حفاظت فیزیکی ( دوربین های مدار بسته – سیستم های حفاظتی پیشرفته )

کارشناسان شرکت پارسیان شبکه با بهره گیری از دانش روز دنیا و با در نظر گرفتن استانداردهایی مانند EN, NFPA,… ارائه دهنده راهکارهای مناسب در زمینه سیستم های اعلام حریق و اطفای حریق و سیستم های کنترل تردد در پروژه های ملی و بین المللی بوده و می باشند. این خدمات شامل استانداردها، تاییدیه ها، مقالات علمی مرتبط، خبرنامه ها و آخرین تغییرات تکنولوژی در رابطه می باشد.
کاربران می توانند، جهت استفاده از خدمات مشاوره سیستم های اعلام حریق، اطفاء حریق و سیستم های کنترل تردد با این شرکت تماس حاصل نموده و از خدمات مشاوره ای کارا و ارتباطاتی هوشمند استفاده نمایید.

اعلان حریق

امروزه از سیستم های اعلام حریق به طور گسترده در ساختمان ها و اماکن مسکونی و صنعتی استفاده می شود تا خسارتهای ناشی از حریق را به حداقل برسانند و همچنین برای اطلاع دادن به ساکنین ساختمان در مواقع بروز حریق از این سیستم ها استفاده می شود تا حدالامکان از تلفات جانی جلوگیری شود. برای تشخیص حریق از اثرات سه گانه آن یعنی دود و حرارت و شعله استفاده می شود. به طور کلی سیستم های اعلام حریق در دو نوع آنالوگ و آدرس پذیر (Addressable) ساخته شده اند. شرکت پارسیان شبکه با توجه به اهمیت بالای این سیستم و خسارات ناشی از آن طراحی خود را بر اساس استانداردهای روز دنیا مانند استانداردهای NFPA , EN54,LPCB , UL, DIN انجام میدهد.

تعریف سیستم های اعلام حریق متعارف و سیستم آدرس پذیر

سیستم های متعارف و آدرس پذیر علی رغم تمایز در نحوه هم بندی و سطح فناوری به کار گرفته شده در آنها، در یک اصل مشترک هستند و آن نحوه عملکرد رله گونه آشکار سازها است، همچنین وسایل خبردهنده در سیستم اعلام حریق مانند آژیرها، زنگها، بوقها و لامپها و…. که در صورت بروز حریق و شناسایی آن توسط مرکز کنترل، فرمان گرفته و ساکنین یا افراد داخل ساختمان را مطلع می کنند.این مراکز به دو دسته متعارف ( Conventional ) و آدرس پذیر( Addressable) تقسیم می شوند.

انتخاب درست اولین قدم از یک خرید هوشمندانه است ، برای بهترین انتخاب کارشناسان فنی پارسیان شبکه در کنار شما هستند. شما میتوانید پیش از خرید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان فنی پارسیان استفاده کنید .

تلفن های واحد فنی : ۲۲۸۸۴۲۶۲ ، ۲۲۸۸۳۳۳۷

 

 

خانه درباره ماتماس با ما