تجهیزات صنعتی، کنترل و ابزار دقیق

[av_image src=’http://www.sspn.ir/wp-content/uploads/2017/03/1624.jpg’ attachment=’2427′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’][/av_image]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

تجهیزات صنعتی، کنترل و ابزار دقیق

تجهیزات صنعتي  وکنترلی به طور عام مربوط به علوم و تكنولوژي های خاص می باشد و شامل كنترل فرايند هاي متفاوتي در صنعت است. اين بحث امروزه در مجامع صنعتي بصورت خيلي عادي رايج است و در بسياري از اماكن صنعتي به مرحله اجرا در آمده است. توسعه در كنترل و صنعتي سازي امكان پيشرفت بيشتر و گسترده تر پروسه هاي پيچيده و دخالت دادن تكنولوژيهاي جديد و استفاده از مزاياي اقتصادي آنها را فراهم ساخته است . و لازم است به اين نكته مهم متذكر شويم كه اقتصادي كردن سيستمها ، زير ساخت پيشرفتهاي آن بوده و هست وهمين پيشرفت ها منجر به اين شد كه اقبال عمومي نظر به استفاده از تجهیزات خاص و باکیفیت صنعتی نموده است.

طیف گسترده ای از تجهیزات و کابلهای صنعتی شامل محصولاتی مانند کابلهای کنترل ، کامپیوترهای بدون فن، مانیتورهای لمسی صنعتی و …. به عنوان تجهیزات صنعتی و ابزار دقیق در شرکت پارسیان شبکه ارائه شده است.

شرکت سامانه های هوشمند پارسیان شبکه در راستای تکمیل محصولات خود در بازار وسیع صنعت و تجهیزات خاص اقدام به فروش تجهیزات مختلفی در این حوزه نموده است:

1 – کابلهای هلوکیبل آلمان

2 – کابلهای صنعتی

3 – کابلهای مدیا

4 – کابلهای انرژی های تجدید پذیر

تجهیزات صنعتی Vecow

1 – مادربوردهای صنعتی

2 – کامپیوترهای بدون فن صنعتی

3 – مانیتورها و کامپیوترهای لمسی صنعتی
[/av_textblock]

[av_image src=’http://www.sspn.ir/wp-content/uploads/2017/03/PP_Band_Nah_CMYK_ba-845×684.jpg’ attachment=’2429′ attachment_size=’gallery’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’][/av_image]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
انتخاب درست اولین قدم از یک خرید هوشمندانه است ، برای بهترین انتخاب کارشناسان فنی پارسیان شبکه در کنار شما هستند. شما میتوانید پیش از خرید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان فنی پارسیان استفاده کنید .

تلفن های واحد فنی :  22884262 ، 22883337
[/av_textblock]

خانه درباره ماتماس با ما